MESS
Tallinna Lauluväljaku klaassaal muutub kaheks päevaks Eesti suurimaks tehnoloogia- ja videomängumessiks. Kohal on lugematul hulgal mängumaailma suuri tegijaid ja vinget tehnikat.

Täiendame nimekirja iga päev!
LAVA
Meelelahutust paljudest valdkondadest, igale vanusele
Lava

CS:GO Showmatch: TTÜ Korvpalliklubi vs Eesti neiud

TTÜ Korvpallimeeskonna mehed astuvad PlayFairi laval vastu viiele Eesti neiule, et maha pidada üks korralik showmatch Counter-Strike: Global Offensive'is! Loe rohkem PlayFairi blogist.

Lava

Ülekiirendamine

PlayFairile tulevad kokku Eesti parimad ülekiirendajad püüdma maailmarekordeid ja tutvustama millega nad tegelevad ning mis on ülekiirendamise eesmärk. Kaasas on neil nii uusmad ja võimsaimad graafikakaardid ja protsessorid kui ka mõned näidised endistest tippudest! Näha ja katsuda saab vedelat lämmastiku ning jutuks tulevad ka teised võimalused kuidas võta viimast oma kalli raha eest ostetud arvutijuppides.

Lava

JK Tallinna Kalev - FIFA & jalgpalli mitmevõistlus

Jalgpalliklubi Tallina Kalev paneb lavalaudadel proovile enda oskused nii FIFAs kui traditsioonilises kõksimises. Kes on kahevõistluses osavam - kas jalgpallurid või FIFA mängijad?

Lava

WASD Sports CS:GO 2v2

Eesti omaenda espordiorganisatsioon WASD Sports võtab kaasa oma CS:GO mängijad, et SUL oleks võimalik neile väljakutse esitada CS:GO 2v2 turniiril! Registreerimine avatud messialal WASD boksis.

MESS
Huvitavad uued tehnoloogiad ja interaktiivsed demod
Expo

Elisa

Elisa Eesti toob PlayFairile nii 10G võrgu kui tegevust mõnusas lounge-alas koostöös Samsungi ja PlayStationiga. Tule puhka sõpradega messimelust!

elisa.ee
Expo

Tieto

Selgumisel

tieto.ee
Expo

MSI

MSI võtab kaasa oma kõige vingemad mängurikomplektid - tule proovi kõige uuemaid ja põnevamaid mänge MSI boksis!

msi.com
Expo

HyperX

Selgumisel

hyperx.ee
Expo

Roccat

Roccat kutsub kõiki Fortnite fänne oma messiboksi Roccat Fortnite challenge’ile! Tule võta osa - parim mängija saab Roccati hiire uueks uhkeks omanikuks!

roccat.org
Expo

Eesti suurim protsessorikollektsioon

Keda margikogumine ei huvita, saab üle vaadata Eesti suurima protsessorikogu, kuhu on viimase 15 aasta jooksul kogutud üle 1000 protsessori lausa 37 erinevalt tootjalt. Kusjuures kollektsiooni aeglasem on vaid kiirusega 1mHz!

Retronurk - Lapikud ja Geeks on Wheels

Retronurka on end üles seadnud TTÜ Tarkvaraarendusklubi Lapikud ja Geeks on Wheels. Vanakoolimängude austajaid ootavad nii NES kui SNES konsoolimängud, Nintendo64 ja meenutusi PC maailmast. Kõik Super Mario, Battle City ja Contra fännid, kogunege!

MINI-TURNIIRID
Ohtrasti väljakutseid ja lõbusaid hetki paljudes mängudes
Mini-turniir

FIFA 18

Jalkafännid, rõõmustage! Reeglid ja registreerumine selgumisel.

Rohkem infot ja registreerimine
Mini-turniir

Rocket League

Populaarseim auto-jalgpallimäng! Reeglid ja registreerumine selgumisel.

Rohkem infot ja registreerimine
Mini-turniir

WASD Sports CS:GO 2v2

Eesti omaenda espordiorganisatsioon WASD Sports võtab kaasa oma CS:GO mängijad, et SUL oleks võimalik neile väljakutse esitada CS:GO 2v2 turniiril! Registreerimine avatud messialal WASD boksis.

Mini-turniir

Roccat Fortnite

Roccat kutsub kõiki Fortnite austajaid! Mõlemal päeval saab enda Fortnite oskused proovile panna, ürituse lõpus autasustame parimat vinge Roccat Kone Aimo hiirega. Registreerimine messialal elava järjekorra alusel.

Mini-turniir

NBA 2K18

Korvpallifänne pole ka unustatud! Reeglid ja registreerumine selgumisel.

Rohkem infot ja registreerimine
TÖÖTOAD JA LOENGUD
Omanda uusi teadmisi ja oskusi ala parimatelt
Töötuba

Tieto - Progeme ise mängu - kivi-paber-käärid

Praktiline töötuba, kus osalejad saavad valmis progeda oma töötava kivi-paber-käärid mängu, kusjuures igati oodatud ka algajaid progemismaailmas! Kogu workshop kestab kuni 1,5 tundi ja sisaldab lühikest teoreetilist ülevaadet ning suures osas praktikat.

Osaleda saab kuni 15 inimest, oodatud on igas vanuses osalejad, PlayFair muretseb ise arvutid, kaasa vaja võtta vaid avatud meel! (Võid kaasa võtta ka oma sülearvuti)

Rohkem infot ja registreerimine
Töötuba

ESTCube

Selgumisel

Töötuba

Lapikud - Kirjutame ise koodi - blackjack

Lisaks Tietole tuleb koodikirjutamistarkust jagama TTÜ Tarkvaraarendusklubi Lapikud, kelle käe all saab selgeks õppida Python programmeerimiskeele põhitõed ning valmis kirjutada oma Blackjack mängu.

Workshop kestab 1,5h ning on suunatud eelkõige 4.-9. Klassi noortele. Arvutid on kohapeal olemas, aga tulla võib ka omaenda laptopiga!

Rohkem infot ja registreerimine
Töötuba

Robotiklubi - Teeme ise folkrace roboti

Folkrace puhul on tegemist roboti ehitamise töötoaga. Alustatakse roboti osade tutvustamisega ning robot pannakse kokku lihtsasti kokkupandavatest osadest (saab puurida, natuke saagida). Kui robotid valmis, saab robotid panna võistlusplatsile.

Töötuppa on oodatud kõik, kel vanust vähemalt 12!

Rohkem infot ja registreerimine
Töötuba

Robotiklubi - Teeme ise valgusjärgija roboti

Töötoas ehitatakse robot, kes sõidab valguse suunas - saab saagida, joonestada, kleepida ja lõigata. Kõige lõpus väike võistlus!

Töötuba on suunatud lastele vanusega vähemalt 6 eluaastat.

Rohkem infot ja registreerimine
Töötuba

Arvutimaailm - Kuidas sünnib video

Töötuba

ITÜK - Teeme ise interneti

Millest koosneb internetikaabel? Kuidas ise ühe sellise valmis meisterdada saaks? ITÜKi praktiline töötuba tuleb appi!

Rohkem infot ja registreerimine
Loeng

TTÜ Satelliit - TTÜ kosmoseprojekt

Kas Eestist saab kosmoseriik? Tule saa teada, kuidas ehitatakse TTÜs satelliiti ja mida põnevat see tegema hakkab!

Loeng

Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor töötoad

Joonistame ise arvutimängu (Photoshop ja Illustrator)

Oled kunagi mõelnud, kuidas mängudesse tegelased saavad? Mainori mängude disaini eriala tudengid näitavad, kuidas videomängude jaoks Adobe Photoshopi ja Illustratori abiga karaktereid luua saab. Tule loo oma isiklik mängutegelane! PS. Võta selleks kaasa oma arvuti!

Pixel art with PSD or GIMP (ingliskeelne)
Vector graphics with Illustrator or Inkscape (ingliskeelne)
Pikselgraafika mängudisainis
Vektorgraafika mängudisainis
Loeng

Vrena - Mis eristab VR arendust tavaliste mängude omast?

Kas oled kunagi mõelnud mänguarendusele? Aga kas valida traditsiooniline tee või valida tuleviku VR-maailm? Tartu Ülikooli tudeng Jens räägib oma kogemusest - kuidas erineb virtuaalreaalsuse mängude arendamine "tavamängudest".

Loeng

Atalent

Selgumisel

OSTA PILET EELMÜÜGIST
Osta kas tavapilet või VIP pilet, mis annab lisaks ligipääsu ekslusiivsetele aladele. Mõlemal juhul saab sama piletiga messile tulla mõlemal päeval ja mõlemad on eelmüügis soodushinnaga!
SAA OSAKS PLAYFAIRIST
Tule ja esitle ennast või oma ideid võimsal tehnika- ja videomängumessil! PlayFair 2018 toob kokku 5000 külastajat ning 300 tõsist e-sportlast. Tutvusta külastajatele end, oma tooteid või paku meelelahutust!
Küsi infot